فراخوان پژوهش های فرهنگیان

 

فراخوان پژوهش های انجام شده و مقاله های پژوهشی همکاران محترم فرهنگی استان اصفهان 

به نام خدا

 مؤسسهٔ اندیشه یاوران معین اصفهان( ایما ) مؤسسه ای مردم نهاد می باشد که در  سال ۱۳۹۴ تأسیس گردیده و از جمله اهداف آن تلاش در جهت بهبود و تعالی آموزش و پرورش بوده است.

در این راستا موسسه بر آن شده تا به سهم خود  جهت  نشر حاصل تلاش علمی ( مشخصأ پژوهش انجام شده و مقالهٔ پژوهشی )  همکاران عزیز فرهنگی و رساندن  پیام آن به سایر فرهنگیان استان در حد مقدورات خود اقدام  نماید . 

از همکاران عزیز فرهنگی که پژوهش انجام یافتهٔ پایان نامه ای و......  یا مقالهٔ پژوهشی ناظر بر موضوعات و مسائل اموزش و پرورش و در زمینهٔ محور های زیر تدوین نموده اند و تمایل به ارائهٔ آن در جلساتی که توسط مؤسسهٔ ایما با حضور فرهنگیان علاقمند تشکیل خواهد شد و نیز نشر آن درسایت اینترنتی مؤسسهٔ ایما  را دارند، تقاضا می شود نسخهٔ الکترونیکی ( pdf ) خلاصه و  متن پژوهش و یا مقالهٔ پژوهشی خود که در ظرف زمانی  دهسالهٔ اخیر به انجام رسیده است را حداکثر تا تاریخ پایان فروردین ماه ۱۴۰۲ به آدرس  www.eyma.ir  ازبخش تماس با ما ویا ازطریق  ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     ارسال فرمایند.

بدیهی است موسسه ایما وظیفه خود می داند تا از پژوهشگرانی که پژوهش و یا مقاله پژوهشی آنان مورد توجه و اقبال بیشتر قرار می گیرد با تقدیم هدایایی قدردانی نماید.

 موضوعات محوری آموزش و پرورش که در این فرخوان اولویت بیشتری دارند :

 دانش آموز

 معلم

 مدرسه

 برنامه های آموزشی و درسی 

 آموزشهای فنی و حرفه ای

 آموزش غیرحضوری ( مجازی ) در آموزش و پرورش

 ساختار و سازمان آموزش و پرورش

 مدیریت آموزش و پرورش

 مشارکت در آموزش و پرورش

 اقتصاد آموزش و پرورش

عدالت آموزشی

چشم انداز آموزش و پرورش ایران

محمد کردابادی

مدیرعامل موسسه اندیشه یاوران معین استان اصفهان

10/11/1401

logo-samandehi

ساعت

اوقات شرعی